Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eventy ve WoW

19. 6. 2007

Eventy ve WoWGurubashi Arena Event
V tomhle eventu jde o to že asi každé 3 hodiny přijde do Areny pirát který do doprosřed areny Truhlu s poklady(věci,peníze) a hráči se o to perou a kdo to vylootuje(vybere) jako první tak vyhrává...


Straglethorn Fishing
Počínaje patchem 1.7 bude Baron Revilgaz, goblin z Booty Bay, pořádat soutěže v rybaření. Ty budou goblini vyhlašovat v Ironforge a Orgrimmaru, aby se všichni mohli náležitě připravit. Přo vítěze jsou připraveny odměny v podobě proslulého Nat Paglova rybářského vybavení.


Invaze Démonů
Čas od času dochází na některých místech světa k náhodným útokům různých démonických zplozenců. Obvykle se několik démonů objeví někde v hlavním městě a na několik minut zaměstnávají znuděné kolemjdoucí. V tomto eventu jde především o zpestření hry.


Darkmoona Faire
Darkmoona Faire je zatím nejzajímavějším eventem vůbec. Je to putovní představení, které cestuje po světě a vždy na začátku každého měsíce se na pár dní zastaví na některém místě v Elwynn Forestu nebo Mulgore. Ve Faire můžete navštívit exotické vendory, kteří nabízí zboží, které nelze jinak získat. Lze zde také za velmi zajímavé odměny směnit nasbírané sady karet, které byly rozesety po celém světě a obvykle padají z bossů v instancích


Vánoce
Vánoce ve WoW zažili zatím jen hráči na amerických serverech. Evropské v té době ještě nebyly v provozu. Kromě menších kosmetických změn ve velkých městech (vánoční stromy, ozdoby a věnce), mohli hráči plnit vánoční questy, koupit sněhové koule, které po sobě pak házeli nebo se měnili na sněhuláky.


Den Dětí
K příležitosti Dne Dětí přidal Blizzard do hry malou sérii questů, ve které se musíte starat o stormwindského sirotka, ukazovat mu různá místa, kupovat zmrzlinu a podobně. Quest začíná ve Stormwindu, v Cathedral District a je určen spíše pro nižší levely, kromě zvýšení reputace ve Stormwindu nenabízí výraznou odměnu.


Den Nezávislosti
Tento event je určen speciálně pro americké servery. Oslavuje svátek Dne Nezávislosti a v tento den jsou na obloze na různých místech světa k vidění nádherné ohňostroje goblinů.